![](https://libertv.md/wp-content/uploads/2022/02/crop-395639-fotbal-4-992x558-c-default.jpg)
Sportul ne unește
Tineri, energici și siguri în forțele proprii, jucătorii celor două echipe de fotbal FC Piatra și FC Mitoc,și-au adunat puterile in cadrul meciului de duminică, care nu a fost deloc unul ușor. Gazda meciului a fost Stadionul Central al comunei Piatra.
În cadrul meciului s-au produs și unele incidente între jucători. Cu multă straduință, meciul s-a incheiat cu scorul final de 3:2 pentru FC Piatra.