Sari la conținut
Logo LiberTV Moldova
  • Acasă
  • Politică
  • Economie
  • Social
  • Externe
  • Sănătate
  • Sport
Mark Stam

Mark Stam – tânărul cu statut de vedetă în devenire

Patricia Cotlău • 6 martie 2017

În încercarea lui de a transmite emoții prin intermediul muzicii, Mark va debuta cu piesa „A murit iubirea”, care urmează a fi lansată pe 7 martie curent. Acest debut este unul muncit, versurile melodiei fiind scrise în colaborare cu Ro Nin Terente, iar aranjamentul realizat de compozitorul Andrei Tostogan. 

Cât despre producția video, aceasta este una marca SpoialaBrothers.

 

24 ianuarie 2026

Focuri de armă pe bd. Dacia din Chișinău: un tânăr rănit, principalul suspect s-a ascuns în stânga Nistrului

24 ianuarie 2026

UPDATE | Militarul care zilele trecute s-ar fi împușcat în timpul executării serviciului a decedat la spital

24 ianuarie 2026

Astăzi se împlinesc 167 de ani de la Unirea Principatelor Române – moment fondator al statului român modern

23 ianuarie 2026

Ministrul Energiei: Un lot de motorină de iarnă ar fi ajuns în Moldova cu parametri ieșiți din standard

share experience

4 mai 2018

OPORTUNITATE! „Students from Romania share experience” își așteaptă curioșii

Evelina Camenșcic

30 aprilie 2018

(INTERVIU) Oprește clipa prin artă

O&D –Oratory and Debate

7 octombrie 2017

S-a lansat „O&D – Oratory and Debate” – Proiectul care promite impact

Speaker`s Hub SPP

26 septembrie 2017

3 zile au mai rămas până la închiderea aplicărilor pentru programul de inițiere în oratorie „Speaker`s Hub”. Aplică și tu!

Urmărește-ne

Din Alte Surse

  • Ursula Von der Leyen a sosit în India pentru a încheia „mama tuturor acordurilor” comerciale ale UE
    Timpul acum 3 oreVezi Detalii
  • Igor Grosu: 167 de ani de la Mica Unire, primul pas spre statul român modern
    Timpul acum 3 oreVezi Detalii
  • Igor Dodon a lansat un nou fals privind un posibil Acord militar cu Ucraina
    Timpul acum 5 oreVezi Detalii
  • Andrei Năstase, de Ziua Unirii Principatelor Române: „Unul dintre cele mai limpezi și mai mature acte de voință politică din istoria românilor”
    Timpul acum 5 oreVezi Detalii
  • Trădătorul Dodon ar vota „împotrivă” la referendumul pentru Unirea cu România
    Timpul acum 5 oreVezi Detalii
  • Funcționari din Fălești și Sângerei, instruiți în domeniul integrității și prevenirii corupției
    Radio Chișinău acum 5 oreVezi Detalii
  • Afirmația precum că cetățenii moldoveni ar fi împotriva Unirii este exagerată și forțată, spune Doru Petruți: Cifrele arată altceva
    Timpul acum 5 oreVezi Detalii
  • Oana Țoiu, declarații după Davos: „România importă de 120 de miliarde și exportă de 90 de miliarde. Avem o problemă”
    Radio Chișinău acum 6 oreVezi Detalii
  • Toate instituțiile de învățământ din municipiul Chișinău au fost dotate cu dulapuri de depozitare pentru elevii din clasele primare
    Radio Chișinău acum 6 oreVezi Detalii
  • Situația la frontieră: 13 cetățeni străini au primit refuz de intrare în Republica Moldova, în ultimele 24 de ore
    Radio Chișinău acum 6 oreVezi Detalii
  • Premierul României, Ilie Bolojan de Ziua Unirii Principatelor Române: Progresul nu se construiește prin improvizație, ci prin legi clare și instituții funcționale
    Radio Chișinău acum 7 oreVezi Detalii
  • Noua strategie de apărare a SUA: Europa este în continuare importantă, dar nu prioritară
    Radio Chișinău acum 7 oreVezi Detalii
  • Decizie definitivă în cazul judecătorului Grigore Dașchevici: Este exclus din sistem pentru șase ani
    Radio Chișinău acum 7 oreVezi Detalii
  • Garduri electrice vor fi instalate în România, pentru protecția oamenilor de urși
    Radio Chișinău acum 8 oreVezi Detalii
  • Concurs pentru funcția de rector la USM. A început depunerea dosarelor
    Radio Chișinău acum 8 oreVezi Detalii
  • Termeni și condiții
  • Despre noi